Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı
Eğitim ve Yayın
Dairesi Başkanlığı

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat KURUM’un katılımları ile gerçekleşen Tanışma ve İstişare Toplantısı Ankara’da yapıldı.

16 Temmuz 2018
Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat KURUM’un  katılımları ile  gerçekleşen Tanışma ve İstişare Toplantısı Ankara’da yapıldı.
Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat KURUM’un  katılımları ile  gerçekleşen Tanışma ve İstişare Toplantısı Ankara’da yapıldı.

                 Yeni yönetim modeliyle teşkilat yapısı yeniden oluşturulan Bakanlığımıza, Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak ataması yapılan Bakanımız Sayın Murat KURUM’un ev sahipliğinde Eğitim ve Yayın Daire Başkanlığı’nın organize ettiği “Tanışma İstişare Toplantısı” 14 Temmuz 2018 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilmiştir.

                 Gerçekleştirilen bu toplantıya Çevre Şehircilik Bakanlığı’nın Üst düzey tüm yetkilileri ile Çevre Şehircilik İl Müdürleri, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Bölge Müdürleri, İlbank AŞ. Bölge Müdürleri ve teşkilat olarak Bakanlığımıza bağlanan Milli Emlak Genel Müdürlüğüne bağlı Bölge Emlak Müdürleri katılmıştır.

                    Ülkemiz ve Bakanlığımızın 2023 hedefleri doğrultusunda Sayın Bakanımızın liderliğinde bütün çalışanlarımızın ortak hedefler için bir araya geldiği bu toplantı Bakanımızın ev sahipliğinde gerçekleşen öğle yemeği ile sona ermiştir.  

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır